fbpx

Grandway Optic Patch Cords โ€“ LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m

0.0

Grandway Optic Patch Cords – LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m

SKU: Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M Category |

Original price was: 23.00 ₾.Current price is: 17.87 ₾.

-22%

In stock

-
+
Facebook
Twitter
LinkedIn

Description

แƒ™แƒแƒœแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜: LC / LC
แƒ’แƒแƒžแƒ แƒ˜แƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜: UPC / UPC
แƒแƒžแƒขแƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒ‘แƒแƒญแƒ™แƒ: G657A
แƒ‘แƒแƒญแƒ™แƒแƒก แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜: Single mode
แƒ’แƒแƒ แƒกแƒ˜แƒก แƒ“แƒ˜แƒแƒ›แƒ”แƒขแƒ แƒ˜ (แƒ›แƒ›):3
แƒ‘แƒแƒญแƒ™แƒแƒก แƒกแƒ˜แƒ’แƒ แƒซแƒ” (แƒ›): 5 แƒ›
แƒ“แƒฃแƒžแƒšแƒ”แƒฅแƒกแƒ˜

Specifications

Main Specifications
Brand

Grandway

Product type

Patch Cord

Model

Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M

Part number

Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M

Additional Specifications
Connector type

LC

Fiber mode

Single-Mode Fiber (SMF)

Fiber quantity

Duplex (2 fibers)

Cable Length

5 m

Armored

No

Ratings