fbpx

MikroTik SFP/SFP+/25G SFP28 direct attach cable, 3m

0.0

MikroTik SFP/SFP+/25G SFP28 direct attach cable, 3m

SKU: XS+DA0003 Category |

Original price was: 134.00 ₾.Current price is: 107.00 ₾.

-20%

In stock

-
+
Facebook
Twitter
LinkedIn

Description

პირდაპირი მიერთების კაბელები წარმოადგენენ ოპტიმალურ გადაწყვეტას, ერთ საკომუნიკაციო კარადაში ან მეზობელ საკომუნიკაციო კარადებში განთავსებული, 1 გიგაბიტიანი, 10 გიგაბიტიანი და  25  გიგაბიტიანი ოპტიკური პორტების მქონე ქსელური მოწყობილობების ერთმანეთზე მისაერთებლად.

აღნიშნული კაბელები წარმოდგენილი არიან 1მ და 3მ-იანი მოდელებით, სრულიად შეესაბამებიან SFP/SFP+/25G SFP28 სპეციფიკაციებს და გამოიყენებიან ძალიან მოკლე მანძილებზე, როგორც SFP მოდულების უფრო იაფი და მოხერხებული ალტერნატივა.

სპეციფიკაცია
პროდუქტის კოდი: XS+DA0003
კაბელის სიგრძე: 3მ
მონაცმეთა გადაცემა: 1G / 10G / 25G

Specifications

Main Specifications
Brand

MikroTik

Product type

Direct attach

Model

XS+DA0003

Part number

XS+DA0003

Warranty

1 Year

Additional Specifications
Connector type

SFP+

Fiber mode

Single-Mode Fiber (SMF)

Fiber quantity

Simplex (1 fiber)

Environment

Indoor

Cable Length

3 m

Armored

No

Ratings