fbpx

ZTT Optic Patch Cords – SC/UPC-LC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m

0.0

ZTT Optic Patch Cords – SC/UPC-LC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m

SKU: Patchcord-SU-LC-SM-SI-3mm-1M Category |

Original price was: 3.14 ₾.Current price is: 2.51 ₾.

-20%

In stock

-
+
Facebook
Twitter
LinkedIn

Description

კონექტორის ტიპი: SC / LC
გაპრიალების ტიპი: UPC / UPC
ბოჭკოს ტიპი: Single mode
გარსის დიამეტრი: 3 მმ
სიგრძე: 1 მ
სიმპლექსი

Specifications

Main Specifications
Brand

ZTT

Product type

Patch Cord

Model

Patchcord-SU-LC-SM-SI-3mm-1M

Part number

Patchcord-SU-LC-SM-SI-3mm-1M

Additional Specifications
Connector type

SC

Fiber mode

Single-Mode Fiber (SMF)

Fiber quantity

Simplex (1 fiber)

Cable Length

1 m

Ratings